Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
FULVIO PENTASSUGLIA (född 1927): Modell med ros i vas, signerad Fulvio Pentassuglia, olja på duk, ca 73x60 cm
Mindre spikhål
294268
2015-02-21