Fulvio Pentassuglia olja

Fulvio Pentassuglia olja
Fulvio Pentassuglia olja
Fulvio Pentassuglia olja
Fulvio Pentassuglia olja
Fulvio Pentassuglia olja
Fulvio Pentassuglia olja

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

FULVIO PENTASSUGLIA (född 1927): Modell med ros i vas, signerad Fulvio Pentassuglia, olja på duk, ca 73x60 cm

Mindre spikhål

294268

2015-02-21