Bordspendyl märkt Chuvet Paris 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, märkt Churvet, Paris, Louis-XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, dekor med putti och jordglob, höjd 32, 33x12,5 cm

Slitage,smärre skador och lagningar, dekordelar och nyckel saknas

294271

2015-02-21