Georg Suttner olja

Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Röd natt", signerad Suttner, olja på duk, ca 18x26 cm, oramad

Krackelering

294272

2015-02-21