Georg Suttner

Georg Suttner
Georg Suttner
Georg Suttner
Georg Suttner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Ockra, Dalsland" , signerad Suttner, olja på duk, ca 22,5x23 cm, oramad

Smärre färgbortfall

294276

2015-02-21