Georg Suttner olja
2015-02-21
294281
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): "I väntan", olja på duk, ca 26x21 cm, oramad
Osignerad