Georg Suttner olja
2015-02-21
294285
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): Komposition i gult, signerad Suttner, olja på duk, ca 14x14 cm