Georg Suttner olja
Closed
2015-02-21
294288
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): Blått landskap, signerad Suttner, olja på duk, ca 17x17 cm