Georg Suttner
2015-02-21
294295
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): Berget, signerad Suttner, olja på duk, ca 15x22 cm, oramad