Georg Suttner olja

Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja
Georg Suttner olja

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): Landskap, signerad Suttner, olja på duk, ca 22x18 cm, oramad

294296

2015-02-21