Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GEORG SUTTNER (1922-2014): Landskap, signerad Suttner, olja på duk, ca 13x14 cm, oramad
Skada/veck
294297
2015-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här