Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vinterbäck, signerad R. Ljunggren, 49/150, färglitografi, ca 35 x 23 cm

294299

2015-02-21