Omega frackur
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA, fickur, stål, ca 1938, urtavla med arabiska siffror, breguetspiral, boett nr: 9759879, verk nr: 8914743, cal: 38.5l.t1, diameter ca 50 mm
Urtavla med fläckar och skador, glas med repor
294308
2015-02-24