Omega frackur

Omega frackur
Omega frackur
Omega frackur
Omega frackur
Omega frackur
Omega frackur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, fickur, stål, ca 1938, urtavla med arabiska siffror, breguetspiral, boett nr: 9759879, verk nr: 8914743, cal: 38.5l.t1, diameter ca 50 mm

Urtavla med fläckar och skador, glas med repor

294308

2015-02-24