Jenny Nyström blandteknik

Jenny Nyström blandteknik
Jenny Nyström blandteknik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Porträtt med lagerkrans, monogramsignerad och daterad J.N. 95 , blandteknik på papper, ca 27x21 cm

Nålstick i marginalen,

294316

2015-02-21