Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Porträtt med lagerkrans, monogramsignerad och daterad J.N. 95 , blandteknik på papper, ca 27x21 cm
Nålstick i marginalen,
294316
2015-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här