Anna Boberg oljemålning med kunglig proveniens

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOBERG, Anna (1864-1935): "Vid Långholmskanalen", Stockholm, signerad A Boberg, olja på duk, ca 54x66 cm
PROVENIENS: Certifikat med kunglig proveniens medföljer, samt med etiketter á tergo

Certifikat finns att hämta i Utlämningen

294320

2015-02-21