Anna Boberg oljemålning med kunglig proveniens
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOBERG, Anna (1864-1935): "Vid Långholmskanalen", Stockholm, signerad A Boberg, olja på duk, ca 54x66 cm
PROVENIENS: Certifikat med kunglig proveniens medföljer, samt med etiketter á tergo
Certifikat finns att hämta i Utlämningen
294320
2015-02-21