Byrå Karl Johan-stil
2015-02-21
294321
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, Karl Johan-stil, mahognyfanér,
höjd 101, 93x53 cm
Smärre fanérskador