Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, Karl Johan-stil, mahognyfanér,
höjd 101, 93x53 cm
Smärre fanérskador
294321
2015-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här