Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROALD HANSEN (född 1938): Blomsteräng med hus, monogramsignerad R H, olja på duk, 80 x 60 cm, oramad

Oramad

294335

2015-02-21