Olle Skagerfors, Självporträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, monogramsignerad och daterad OS -1947, blyerts på papper, 28 x 18,5 cm.

obetydliga pappersveck

294358

2015-03-02