Bernard Buffet etsning

Bernard Buffet etsning
Bernard Buffet etsning
Bernard Buffet etsning
Bernard Buffet etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BERNARD BUFFET (1928-1999): Hamnbild med fyr, signerad Bernard Buffet, 91/100, etsning, ca 16 x 23 cm

294367

2015-02-21