Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 1700-talets slut, silverboett, urverket graverat Jodin Paris, spindelgång, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, diameter ca 53 mm
Slitage, urtavla med smärre skador
294370
2015-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här