Spindelur Jodin

Spindelur Jodin
Spindelur Jodin
Spindelur Jodin
Spindelur Jodin
Spindelur Jodin
Spindelur Jodin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 1700-talets slut, silverboett, urverket graverat Jodin Paris, spindelgång, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, diameter ca 53 mm

Slitage, urtavla med smärre skador

294370

2015-02-24