Takarmatur Helena Tynell

Takarmatur Helena Tynell
Takarmatur Helena Tynell
Takarmatur Helena Tynell
Takarmatur Helena Tynell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1970-tal, etikettmärkt design Helena Tynell, Handmade in Sweden by Flygsfors, polykromt glas, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

294382

2015-02-21