Salongsbord 1800-tal
2015-02-21
294386
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, låda i sargen, rik träskuren dekor, på hjultrissor, höjd 76 diameter 108 cm
Ytslitage