Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, låda i sargen, rik träskuren dekor, på hjultrissor, höjd 76 diameter 108 cm

Ytslitage

294386

2015-02-21