Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sekelskiftet 1900, badande figurer vid flodstrand, olja på duk, otydligt signerad G Parre? 1896, ca 41 x 52 cm
Smärre ytskador
294389
2015-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här