Sekretär 1700-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, form av ursprungligen underdel till skåp, höjd 102, 111x54 cm
Skador, lösa delar till ben medföljer, senare lås
294390
2015-02-21