Ljusstakar i empirestil

Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil
Ljusstakar i empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirestil, brons med spår av förgyllning, höjd 16.5 cm

Kompletterad pinjekotte, en ngt skev

294394

2015-02-21