Skulpturer i brons

Skulpturer i brons
Skulpturer i brons
Skulpturer i brons
Skulpturer i brons
Skulpturer i brons
Skulpturer i brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, 1800/1900-tal, troligen Thailand, förgylld brons, höjd 30-38 cm

Ytslitage och skador

294398

2015-02-21