Gösta Nordblad oljemålning
Valmis
2015-02-21
294406
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Stilleben med frukter, signerad Nordblad, olja på pannå, 48x60 cm