Salvador Dali färgetsning med glitter

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Komposition, signerad Dali, S XXIII/L, färgetsning, 40,5x26 cm

294411

2015-02-21