Cylinderstop 1800-tal
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CYLINDERSTOP, 2 st, tenn, 1843 resp 1860, varav ett med gravyr "Drick bror", locken med medaljonger av Oscar I och Karl XIV Johan, vardera höjd ca 20 cm
Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm
Slitage, lagningar
294428
2015-02-21