Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1700-tal, vitmålat, höjd 205, 120x57cm, nyckel finns
Skador, delar saknas, lösa delar
294437
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här