Skåp
2015-02-22
294437
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1700-tal, vitmålat, höjd 205, 120x57cm, nyckel finns
Skador, delar saknas, lösa delar