Assietter Kina

Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASSIETTER, 8 st, porslin, Kina, 1700-tal, bär Chenghuas märke, dekor i underglasyrblått, diameter ca 15 cm

Grasyrnagg

294438

2015-02-21