Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, 17/1800-tal, Stockholm, diameter 43 cm

Slitage, repor, bucklor

294443

2015-02-21