Lars Söderberg, Jukka Vänttinen
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 2 st, Lars Söderberg (född 1941), "Åsa", signerad och daterad -82, torrnål, 245/260, ca 27 x 23 cm, Jukka Vänttinen (född 1954), "Förbi". signerad och daterad -90, mezzotint, 7/60, ca 23 x 14,5 cm, oramade.
294491
2015-03-05