Skrivbordsstol, "Kevi"
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ,höj/sänkbar, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm
SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ, etikettmärkt Fritz Hansen 1997, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm
Slitage, repor
294498
2015-02-22