Skrivbordsstol, "Kevi"

Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ,höj/sänkbar, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm
SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ, etikettmärkt Fritz Hansen 1997, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm

Slitage, repor

294498

2015-02-22