Skrivbordsstol, "Kevi

Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,
Skrivbordsstol,

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ,höj/sänkbar, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm

Repor, slitage

294499

2015-02-22