Soffbord, efter Noguchi

Soffbord, efter Noguchi
Soffbord, efter Noguchi
Soffbord, efter Noguchi
Soffbord, efter Noguchi
Soffbord, efter Noguchi
Soffbord, efter Noguchi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, underrede i svärtat trä, glasskiva, höjd ca 40 cm, ca 128x93 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Slitage, repor

294501

2015-02-22