Åke Ericson fotografi
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ÅKE ERICSON (född 1962): "North Korea 2005", signerad, daterad och numrerad på bakstycket Åke Ericson 2006, 3/5, c-print, 68 x 100 cm
Bilden utsedd till Årets bästa utländska bild 2006
294506
2015-02-24