Åke Ericson fotografi

Åke Ericson fotografi
Åke Ericson fotografi
Åke Ericson fotografi
Åke Ericson fotografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ÅKE ERICSON (född 1962): "North Korea 2005", signerad, daterad och numrerad på bakstycket Åke Ericson 2006, 3/5, c-print, 68 x 100 cm
Bilden utsedd till Årets bästa utländska bild 2006

294506

2015-02-24