Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, bär märkning, dekor i emaljfärger, höjd ca 21 cm
Lockets glasyr med krackeleringar, invändiga mynningsnagg
294529
2015-02-22