Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld och skuren dekor, höjd 130x160 cm
Skador,
294548
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här