Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld och skuren dekor, höjd 130x160 cm

Skador,

294548

2015-02-22