Olof Krimlinde oljemålning

Olof Krimlinde oljemålning
Olof Krimlinde oljemålning
Olof Krimlinde oljemålning
Olof Krimlinde oljemålning
Olof Krimlinde oljemålning
Olof Krimlinde oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Landsväg, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x38 cm

Häftstiftshål i hörn

294550

2015-02-22