Pokal 1700-tal

Pokal 1700-tal
Pokal 1700-tal
Pokal 1700-tal
Pokal 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POKAL, silver, 1700-tal, svisselerad dekor, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 32 g

Smärre bucklor o lagningar

294553

2015-02-22