Väggur Japan

Väggur Japan
Väggur Japan
Väggur Japan
Väggur Japan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1900-tal, urtavla i porslin, Japan, diameter 36 cm

Repor, lösa visare och pendel medföljer

294576

2015-02-22