Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASSIETTER/FAT, 6 st, 1800-tal, tenn, diameter ca 18-22 cm
Skador och lagningar
294582
2015-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här