Tennfat 1800-tal

Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal
Tennfat 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASSIETTER/FAT, 6 st, 1800-tal, tenn, diameter ca 18-22 cm

Skador och lagningar

294582

2015-02-21