Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, mahognyfanér, fällbar- och skjutbar skiva, spelmarker medföljer

Slitage, skiva med märken

294595

2015-02-22