Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, ca 38x46 cm
Obetydliga färgstänk
294610
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här