Peder Duke två färgserigrafier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): (2) Kompositioner, 1988 resp 1993, signerade Peder Duke, numrerade 121/200 respektive 68/200, färgserigrafier, bildmått ca 41x49 51,5x46 cm, ramade

294611

2015-02-22