Grafiskt blad Axel Salto Danmark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL SALTO(1889-1960): Fruktstilleben, signerad Salto, 2/15, etsning, ca bladmått 12x15 cm

294618

2015-02-22