Hämtare hink formar bunke kaffepanna koppar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄMTARE, HINK, FORMAR, 2 st, BUNKE, KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, hinkens höjd ca 25 cm

Bruksslitage

294623

2015-02-22